27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

منطقه دو شهر قم یکپارچه پذیرای زائرین نوروزی است

شهردار منطقه دو قم گفت: با تمهیدات اندیشیده شده آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستیم و با آمادگی کامل به استقبال بهار می رویم.

رضا رحیمی با بیان اینکه اکیپ‌های خدمات شهری نواحی شهرداری منطقه پاکسازی ورودی‌های منطقه را آغاز کردند، افزود: عملیات نورپردازی، رنگ آمیزی جداول، خط کشی معابر و خطوط عابر پیاده، نصب و اصلاح تابلوهای هدایت مسیر، نصب سرعت گیر، ترمیم آسفالت و نصب المان های نوروزی در سطح منطقه با سرعت و دقت لازم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه با نصب پرچم‌های الوان، المان‌های نوروزی و آذین‌بندی فضاسازی‌های لازم انجام می‌شود، افزود: تجهیز نمازخانه و سرویس‌ بهداشتی بوستان های سطح منطقه از دیگر ضرورت‌های شهری در ایام نوروز بوده که در دستور کار قرار گرفته است.

رحیمی ادامه داد: با توجه به اینکه منطقه دو به عنوان یکی از مناطق پرجمعیت و یکی از ورودی های شهر قم محسوب می شود و هرساله تعداد قابل توجهی مسافر را پذیرا می باشد، در راستای اسکان مسافران، کمپینگی در بوستان امام رضا(ع) در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه دو در پایان یادآور شد: مانند سالیان گذشته ستاد اطلاع رسانی ویژه مسافران در ورودی‌ شهر درنظر گرفته شده که در آن علاوه بر اهدای بسته‌های فرهنگی و بروشورهای گردشگری، اطلاعات و راهنمایی های لازم به مسافران ارائه می‌شود.