25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان اتوبوسرانی

اختصاص ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای پنج‌شنبه آخر سال

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای پنج‌شنبه آخر سال پیش بینی شده که در میدان‌های شهید مطهری، قائم و نبوت به سمت بهشت معصومه و قبرستان بقیع مستقر می‌شوند که می‌توانیم این اتوبوس‌ها را در صورت استقبال بیشتر شهروندان تا ۲۰۰ دستگاه افزایش دهیم.

به گزارش شهر نیوز، امیر یزدی در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم که در سالن جلسات ساختمان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه دو دستگاه اتوبوس برای اجرای برنامه فرهنگی قم‌گردی در اختیار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم قرار می‌گیرد، اظهار کرد: اتوبوس مورد نیاز برای انتقال مسافران از حرم مطهر به مصلی، و از بوستان‌های سطح شهر از جمله امام رضا(ع) و فدک در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: ۱۱۰ دستگاه اتوبوس نیز برای پنج‌شنبه آخر سال پیش بینی کرده‌ایم که در میدان‌های شهید مطهری، قائم و نبوت به سمت بهشت معصومه و قبرستان بقیع مستقر می‌شوند که می‌توانیم این اتوبوس‌ها را در صورت استقبال بیشتر شهروندان تا ۲۰۰ دستگاه افزایش دهیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با بیان اینکه اتوبوس‌های شهری امسال در شب سال تحویل تا چهار بامداد فعال خواهند بود، عنوان کرد: رانندگان اتوبوس‌های شهری امسال نیز همانند سال گذشته در ساعاتی قبل و بعد از لحظه تحویل سال نیز مشغول ارائه خدمت به مردم خواهند بود.