35.2 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

بسترهای تبلیغاتی در ۳۰۰ تاکسی شهری آماده‌سازی شده است

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه تاکسی‌های شهر قم برای ارائه سرویس به مسافران در استراحتگاه‌های نوروزی آمادگی لازم را دارند، گفت: بسترهای تبلیغاتی را در ۳۰۰ دستگاه تاکسی آماده کرده‌ایم که در ایام عید می‌توانیم از ظرفیت آن‌ها در حوزه اطلاع‌رسانی به مسافران استفاده کنیم.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم که در سالن جلسات ساختمان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه برای پنج شنبه آخر سال، شب سال تحویل و ۱۶ روز تعطیلات فروردین پیش‌بینی‌های لازم در سازمان تاکسیرانی دنبال شده است، اظهار کرد: ۲۰ گروه موتوری و خودرویی برای نظارت هماهنگ شده‌ که آموزش‌های لازم را نیز سپری کرده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه ایام نوروز با حضور رانندگان تاکسی‌های شهر قم عنوان کرد: ۷۵۰ دستگاه تاکسی بیسیم آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران شهر قم در ایام نوروز هستند.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی خاطرنشان کرد: تعمیرگاه مجاز این سازمان در ورودی شهر قم نزدیک میدان ۷۲ تن به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات خواهد بود و زائران و مجاوران می‌توانند از این تعمیرگاه در صورت نیاز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تاکسی‌های شهر قم برای ارائه سرویس به مسافران در استراحتگاه‌های نوروزی آمادگی لازم را دارند، مطرح کرد: بسترهای تبلیغاتی را در ۳۰۰ دستگاه تاکسی آماده کرده‌ایم که در ایام عید می‌توانیم از ظرفیت آن‌ها در حوزه اطلاع‌رسانی به مسافران استفاده کنیم.

عزتی افزود: رانندگان تاکسی با مباحث ایمنی مورد نیاز آشنایی لازم را دارند و  استقرار  کپسول های آتش نشانی در تاکسی ها پیش بینی شده است.