28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

فعالیت ۱۰ کمیته و هشت ستاد شهری در نوروز ۹۸

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم از تشکیل۱۰ کمیته و هشت ستاد در شهرداری قم به مناسبت عید نوروز یاد کرد و گفت: برنامه‌های مقدماتی و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز در این ستادها از دو ماه قبل با همکاری مناطق و سازمان‌ها آغاز شده است و ویژه اقدامات نوروزی تا ۲۰ اسفندماه به پایان می‌رسد.

به گزارش شهر نیوز، سیدمحسن میرهادی  در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم که در سالن جلسات ساختمان شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه نقاط ضعف نوروز سال ۹۷ شناسایی شده است، عنوان کرد: کمیته‌ها و ستادهای شهرداری قم آسیب‌شناسی لازم را انجام داده و تلاش می‌کنند تا امسال با رفع مشکلات، خدمات مطلوب‌تری را نسبت به سال گذشته به مسافران و شهروندان ارائه کنند.

وی از تشکیل ۱۰ کمیته و هشت ستاد در شهرداری قم به مناسبت عید نوروز یاد کرد و گفت: برنامه‌های مقدماتی و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز در این ستادها از دو ماه قبل با همکاری مناطق و سازمان‌ها آغاز شده است و اقدامات ویژه نوروزی تا ۲۰ اسفندماه به پایان می‌رسد.

تابلوهای اطلاع‌رسانی در معابر مختلف و بوستان‌ها باید بیشتر از سال گذشته مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: مجموعه‌های مختلف شهرداری باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا بتوانند خدمات خود را کامل و تکمیل کنند.

دشتی مدیر کمیته نظارت و ارزیابی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم با اشاره به اینکه این کمیته با محوریت اداره‌کل بازرسی و همکاری اداره‌کل حراست فعالیت خود را در ایام نوروز دنبال می‌کند، گفت: نیروهای شیفت و سرشیف مشخص شده و با توجه به رسالت‌های خود در ستادها و منطقه حضور خواهیم یافت.