14.3 C
شهر مقدس قم
۵ اسفند ۱۳۹۸
ورود / عضویت
قائم مقام شهردار

اطلاع‌رسانی مجموعه‌های مختلف شهرداری با استفاده از بستر سامانه ۱۳۷ دنبال شود

قائم مقام شهردار قم با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی مجموعه‌های مختلف شهرداری باید با استفاده از بستر سامانه ۱۳۷ دنبال شود، عنوان کرد: بخش عمده‌ای از خدمات شهری باید با استفاده از ارتباطات و بسترهای نوین دنبال شود.

به گزارش شهر نیوز، ابراهیم معتمدی در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم طی سخنانی اظهار کرد: انتظاری که مردم به ویژه رهبری از مسئولان دارند این است که نسبت به مباحث مرتبط با خود منفعل نباشند.

وی با بیان اینکه با توجه به رخدادهای اقتصادی باید بیشتر از گذشته به دنبال خدمت به مردم باشیم اضافه کرد: افزایش روحیه و شادمانی ما با خدمت به مردم و زائرین محقق می‌شود.

قائم مقام شهردار قم خاطرنشان کرد: نیروهای شهرداری در قالب یک سیستم و بدنه، فارغ از مباحث بخشی باید هر جایی که احساس می‌کنند نیاز است در میدان حضور یابند تا بتوانند در مناسبت های ملی و اعیاد بسترهای مورد نیاز خدمات‌رسانی به مردم را فراهم سازند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان شهری در صورت امکان  باید از اسکان مسافران در استراحتگاه‌ها پرهیز کنند، گفت: در این صورت همه سختی کار بر دوش آتش‌نشانی خواهد افتاد؛ همه مدیران شهرداری باید تلاش کنند تا هیچ اتفاقی برای فردی در نوروز امسال رخ ندهد چراکه اگر اتفاقی برای فردی رخ دهد زحمات همه افراد زیر سئوال می‌رود.

معتمدی با تاکید بر اینکه اطلاع‌رسانی مجموعه‌های مختلف شهرداری باید با استفاده از بستر سامانه ۱۳۷ دنبال شود، عنوان کرد: بخش عمده‌ای از خدمات شهری باید با استفاده از ارتباطات و بسترهای نوین دنبال شود.

قائم مقام شهردار قم گفت: در سال‌های آینده به دنبال روش‌هایی برای ساماندهی چادرخوابی مسافرین  هستیم و در این راستا می‌توانیم خانه‌های استیجاری را مورد توجه قرار دهیم.