29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

مراسم روز طبیعت در گلزارهای شهدای قم برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری مسابقات ثبت خاطرات و عکس از المان‌های شهری در ایام نوروز خبر داد و گفت: برای برگزاری مراسم روز طبیعت و سال تحویل در گلزارهای شهدا اقدامات مورد نیاز پیش بینی شده است.

به گزارش شهر نیوز، ابوالقاسم مقیمی در نشست ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی شهرداری قم با بیان اینکه تبلیغات مشترک شهری در نوروز امسال به صورت متمرکز دنبال می‌شود، اظهار کرد: برای نوروز دو استیج ثابت و یک مورد استیج در استراحتگاه‌ها خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: در راستای ارائه خدمات فرهنگی در بوستان‌ها با فعالان فرهنگی هماهنگی‌های لازم انجام شده تا خدمات را در قالب‌های استیج، غرفه‌های فرهنگی و ورزشی، نماز جماعت و مشاوره دنبال کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری مسابقات ثبت خاطرات و عکس از المان‌های شهری در ایام نوروز یاد کرد و گفت: برای برگزاری مراسم روز طبیعت و سال تحویل در گلزارهای شهدا اقدامات مورد نیاز پیگیری شده است.

وی با اشاره به استقرار کمیته فرهنگی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر نوروزی در زمین چمن بوستان فدک مطرح کرد: برنامه قم‌گردی را به صورت رایگان امسال از سه مبدا دنبال خواهیم کرد و قم‌گردی غیررایگان درون شهری و برون شهری  را نیز با مشارکت بخش خصوصی اجرایی خواهیم کرد.

مقیمی با بیان اینکه استقرار چهار نفر در چهار ایستگاه‌های خدمات شهری برای اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی انجام شده است، تصریح کرد: امیدواریم امسال اقدامات لازم برای اصلاح سوله‌های مدیریت بحران با مشارکت معاونت خدمات شهری انجام شود.