29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان مدیریت پسماند

تقدیر از ادارات فعال در تفکیک پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اعلام این خبر گفت: اجرای طرح کارمند و طبیعت بدون پسماند در هفته درختکاری و منابع طبیعی با همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم انجام می شود.

به گزارش شهر نیوز : سید عبدالله میرابراهیمی با گرامیداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی به اجرای طرح “کارمند و طبیعت بدون پسماند” اشاره و  اظهار کرد: طرح مذکور همزمان با این ایام و به منظور تقدیر از ادارات و دستگاه هایی که در زمینه تفکیک پسماند خشک و حفظ محیط زیست فعال هستند، اجرا می شود.

وی با بیان اینکه این طرح با همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم انجام می شود، گفت: به منظور ترغیب و تشویق ادارات و دستگاه های استان که پس از دریافت آموزش های عمومی در حوزه مفاهیم مدیریت پسماند نسبت به همکاری با سازمان مدیریت پسماند شهرداری فعالیت مستمر داشته و در زمینه تفکیک پسماندهای خشک از تر  و تحویل آن به مجری سازمان اقدام نموده اند، تقدیر صورت خواهد گرفت.

میرابراهیمی با بیان اینکه تقدیر از مدیریت و پرسنل اداره کل امور اقتصادی و امور دارایی استان قم به عنوان نخستین اداره همزمان با هفته درختکاری انجام می شود، تصریح کرد: امروز ۱۸ اسفند ماه ،  با حضور مدیران عامل سازمان های مدیریت پسماند و پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از مجموعه کارمندان اداره کل امور اقتصادی و امور دارایی استان تقدیر خواهد شد.