30.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

رژه یگان حفاظت با شعار” حفاظت و قانون ” در قم برگزار می‌شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از برگزاری رژه یگان حفاظت با شعار" حفاظت و قانون"  در قم با همکاری سازمان محیط‌زیست ، اداره کل منابع طبیعی و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری خبر داد.

به گزارش شهر نیوز، سید تقی سجادی از برگزار شدن رژه یگان حفاظت  که به مناسبت چهارمین روز هفته منابع طبیعی است خبر داد و اظهار داشت: در روز شنبه ۱۸ اسفندماه که  به نام روز “حفاظت و قانون” نام‌گذاری شده، برنامه ویژه‌ای برای نشان دادن اهمیت حفاظت و رعایت قانون در سطح شهر تدارک دیده‌شده است.

وی  حرکت  خودروهای حفاظتی و منابع طبیعی در سطح شهر را با شعار”حفاظت و قانون” حرکتی نمادین در نشان دادن اهمیت اجرای قانون به مردم معرفی کرد و افزود: ارگان‌هایی که اهداف و برنامه‌های مشترک در حفاظت از محیط‌زیست و منابع طبیعی دارند در این حرکت نمادین شرکت می‌کنند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم نام ارگان‌های شرکت‌کننده در این رژه را نام برد و خاطرنشان کرد: سازمان محیط‌زیست ، اداره کل منابع طبیعی و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری به‌صورت مشترک این برنامه را اجرا می‌کنند.

وی مسیر اولیه حرکت این خودروها را از پارک علوی تا میدان ارتش اعلام کرد و ادامه داد: آغاز حرکت ماشین‌ها از پارک علوی به سمت میدان ارتش بوده و سپس به مناطق مختلف می‌روند، یکی از کارهایی که انجام می‌دهند آشنایی مردم با سامانه ۱۵۰۴ برای اعلام تخلفات به مسئولان است.