4.6 C
شهر مقدس قم
۱ بهمن ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Fa | En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

استفاده از محتواهای فرهنگی و دینی در ورودی های شهر قم

در پنجمین جلسه ستاد تسهیلات زائران و خدمات سفر بر استفاده از محتواهای فرهنگی و دینی در ورودی های شهر قم تاکید شد.

در پنجمین جلسه ستاد تسهیلات زائران و خدمات سفر که با حضور مسئولان استانی در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، بر استفاده از محتواهای فرهنگی و دینی در ورودی های شهر و سازه های تبلیغاتی تاکید شد.

دبیر کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات زائران نیز با بیان این که شعارهای زیباسازی شهر قم برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب می باشد، گفت: تمام تبلیعات یک فرم می باشد و در این راستا از طرح واحد استفاده شده است.

مهدی کلانترزاده افزود: ۹۰ هزار بروشور حاوی نقشه قم، گردشگری، ایران، حرم حضرت معصومه(س)، مسجد جمکران، توصیه های سفر، کمپینگ ها، پارکینگ ها و اطلاعات مورد نیاز سفر و زائران برای توزیع میان مسافران تهیه شده است.

وی ادامه داد: این بروشورها در هشت نقطه در ورودی های شهر قم توزیع خواهد شد و سامانه ۱۳۷ نیز با حضور کارشناسان مسلط به زبان های مختلف آماده راهنمایی زائران است. سید امیر سامع در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بوستان‌های شهر قم از لحاظ فضا و محیط برای ایام نوروز آماده و پنج بوستان شهر قم برای اسکان مسافرین نوروزی در صورت لزوم پیش بینی شده است.