32.8 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برپایی نمایشگاه دائمی و مصور «آینه انقلاب» در بیت امام راحل در قم

نمایشگاه دائمی و مصور «آینه انقلاب» در بیت امام راحل در قم از سری جشن های چله سرو برپاشد.

نمایشگاه دائمی و مصور «آینه انقلاب» در بیت تاریخی امام خمینی(ره) افتتاح و در معرض بازدید گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفت.

مراسم رونمایی از نمایشگاه دائمی و مصور «آینه انقلاب» با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری نایب‌رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ،حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ملکا مسئول دفتر مقام معظم رهبری در قم، سید محمدرضا هاشمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم،عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم و جمعی از علما و روحانیون و مسئولان استانی در محل بیت تاریخی امام راحل برگزار شد.

 آئین رونمایی از نمایشگاه دائمی و مصور «آئینه انقلاب»  در بیت تاریخی امام خمینی (ره) در قم برگزار شد.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری در قم در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد: برگزاری این چنین نمایشگاه‌هایی موجب آشنایی بیشتر مردم با سبک زندگی و اندیشه امام راحل می‌شود.

حجت الاسلام حسین ملکا هدف از برگزاری این نمایشگاه را بیان سبک زندگی و تفکر امام خمینی (ره) و انتقال آن به نسل جدید ذکر کرد و افزود: مستندات این نمایشگاه از منابع گوناگون و مورد تأیید مؤسسه نشر و تنظیم آثار امام خمینی (ره) تهیه و تدوین شده است.

وی تصریح کرد: بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در قم سالانه پذیرای افرادی از داخل و حتی خارج از کشور است و ماهیانه ۳۰ هزار نفر بازدید کننده دارد.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری در قم عنوان کرد: در این نمایشگاه که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از سری جشن های چله سرو گشایش یافته چهل برگ از زندگانی پربرکت امام راحل به تصویر کشیده شده است.