32 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان آتش‌نشانی

کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در قم

حمید کریمی سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در شهر قم خبر داد.

کریمی سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری  قم گفت: ما آتشنشانان در سراسر کشور به برگزاری جشن و شادی مردم عزیز احترام می گذاریم  و همیشه و در همه جا در خدمت مردم بوده‌ایم اما خواست تمامی آتش نشانان کشور این است که مردم یک چهارشنبه‌سوری سنتی و ایمن را پشت سر گذاشته تا انشاءالله به سلامت سرسفره هفت سین در کنار خانواده خود عید نوروز را آغاز نمایند.
وی افزود: امیدواریم با برگزاری چهارشنبه سوری ایمن شاهد کاهش حوادث جانی -قطع عضو -و خسارات مالی در کشور و بویژه در شهر قم باشیم.

مسئول ارتباطات و امور فرهنگی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم افزود: از شهروندان درخواست داریم  به احترام شهدای آتش نشان در سطح کشور همیار و همگام با آتشنشانان غیور و فداکار باشند.

وی با اشاره به توزیع بروشور های ایمنی و پوسترهای حاوی تصاویر و نکات ایمنی در خصوص چهار شنبه سوری از فردا در سطح مدارس شهر قم توسط سازمان اتش نشانی خبر داد و اذعان داشت:   از همه فرهیختگان ، دانشگاهیان ، دانش اموزان ،اصناف، ادارات دولتی و غیر دولتی ،نهادهای مردمی و همه مردم شریف و بزرگوار قم  دعوت کرد به حضور پررنگ در کمپین نه به  چهارشنبه سوری خطرناک بپیوندند.

کریمی بیان داشت: مردم شریف قم در همه برنامه ها در سطح کشور پیش قدم و الگو بوده اند، لذا درخواست سازمان آتش نشانی قم از مردم قدر شناس که همیشه یار و همراه آتش نشانان بوده و هستند این است که در راستای کاهش حوادت احتمالی در این برنامه نه به چهارشنبه سوری خطرناک همسو با سازمان اتش نشانی  و خدمات ایمنی شهرداری قم باشند.

وی  از اصحاب رسانه،خبرگزاریها و فعالان فضای مجازی درخواست کرد جهت تشویق و ترغیب مردم جهت پیوستن به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در راستای کمک به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم و همچنین در جهت کاهش حوادث احتمالی و فرهنگ سازی شهر ایمن و مشارکت شهروندان مشارکت فعال داشته باشند.
شایان ذکر است کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک در سطح کشور و با هدف شهر ایمن با مشارکت شهروندان برگزار می گردد.

نه به چهارشنبه سوری خطرناک
نه به چهارشنبه سوری خطرناک