35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

اطلاع رسانی درست، پارکینگ و اسکان سه نیاز اولیه مسافر در ورود به شهر قم است

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم اطلاع رسانی درست، پارکینگ و اسکان را سه نیاز اولیه مسافر در ورود به شهر قم دانست. سید امیر سامع با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی به زائران گفت: باید در سه نقطه از ورودی شهر قم ایستگاه‌ های هدایت مسافران، با...

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم اطلاع رسانی درست، پارکینگ و اسکان را سه نیاز اولیه مسافر در ورود به شهر قم دانست.

سید امیر سامع با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی به زائران گفت: باید در سه نقطه از ورودی شهر قم ایستگاه‌ های هدایت مسافران، با حضور نمایندگان دستگاه‌ های مرتبط و اماکن اقامتی ایجاد شود.

وی با اشاره به کمبود پارکینگ در ایام تعطیلات نوروز درسطح شهر بیان کرد: لازم است از ظرفیت محوطه های عمومی اداره ها و مدرسه ها برای پارک خودروی مسافران استفاده شود تا با شلوغی معابر مواجه نشویم.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم خاطرنشان کرد: سه نیاز اولیه زائران در ابتدای ورود به شهر؛ اطلاع رسانی درست، پارکینگ و اسکان است.

سامع تاکید کرد: به هیچ وجه نباید درایام تعطیلات نوروز شاهد استقرار کانکس در عوارضی آزادراه قم – تهران باشیم، چراکه این مساله موجب ایجاد گره ترافیکی در این نقطه شهر می‌ شود.