40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

اطلاع‌رسانی گسترده برای تشویق مردم به نصب انشعابات فاضلاب

نایب‌رئیس شورای شهر قم با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی مراکز مرتبط در خصوص مضرات رهاسازی فاضلاب در معابر شهر گفت: یکی از راه‌های دیگر در زمینه ایجاد رغبت بین مردم برای استفاده از انشعاب فاضلاب، تدوین بسته‌ها و امکانات تشویقی در کنار کار اطلاع‌رسانی است.

به گزارش شهرنیوز، حسن بختیاری در جلسه بررسی وضعیت اتصال انشعاب منازل در مناطق مختلف شهر قم، با تاکید بر اقدامات گسترده‌ فنی و عمرانی که در زمینه تامین شبکه فاضلاب در مناطق دو و ۶ شهر قم صورت گرفته است اظهار کرد: یکی از اقداماتی که باید در ادامه این مسیر توسعه شبکه فاضلاب انجام شود بحث فرهنگ‌سازی بین مردم برای استفاده از این خدمت ارزشمند است.

وی با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی مراکز مرتبط در خصوص مضرات رهاسازی فاضلاب در معابر شهر گفت: یکی از راه‌های دیگر در زمینه ایجاد رغبت بین مردم برای استفاده از انشعاب فاضلاب، تدوین بسته‌ها و امکانات تشویقی در کنار کار اطلاع‌رسانی است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه بخشی از مردم مناطق محروم شهر قم در تامین هزینه های مربوط به نصب انشعاب فاضلاب مشکل دارند تصریح کرد: در این زمینه نیاز است که فکری شده و با هماهنگی با نهادهای مرتبط در قالب وام در تامین هزینه‌های انشعاب فاضلاب به مردم کمک شود.