34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

تاکید شهردار منطقه دو قم بر لزوم تکریم ارباب رجوع

جلسه شورای اداری شهرداری منطقه دو با محوریت ارائه گزارش اقدامات انجام شده در سال جاری و برنامه ریزی جهت ایام نوروز و جشن نیمه شعبان در سال آینده و ارائه خدمات مناسب به زائرین در ستاد منطقه برگزار شد.

جلسه شورای اداری منطقه دو با محوریت ارائه گزارش عملکرد اقدامات انجام شده در سال جاری، بررسی مسائل، مشکلات و برنامه ریزی جهت هماهنگی بیشتر در سال آینده به ریاست رضا رحیمی شهردار منطقه و با حضور معاونان و مسئولین واحدها در سالن جلسات شهرداری منطقه دو برگزار شد.

رضا رحیمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل در سال جاری خواستار هماهنگی جهت انجام امور و جلب رضایت بیش از پیش مردم شد و گفت: تکریم ارباب رجوع یکی از وظایف ذاتی کارکنان شهرداری است و رسیدگی به پیشنهادات و انتقادات را از یکی مهم ترین وظایف مجموعه برشمرد.

وی افزود: یکی از رویکردهای مهم مدیریت شهری در منطقه دو توسعه فضای سبز و زیبا سازی نمای بصری منطقه است به همین منظور واحد فضای سبز نقاطی که نیاز به احداث فضای سبز دارند را شناسایی کرده و در طرح ایجاد فضای سبز قرار دهد.

در ادامه این جلسه معاونین شهردار و مدیران واحدها به ارائه گزارشی از عملکرد واحد مربوطه پرداخته و مشکلات پیرامون را بیان و به بحث و بررسی در خصوص حل مشکلات پرداختند.

در این جلسه مقرر گردید هریک از واحدهای مربوطه در حیطه کاری خود، در جهت بهبود و پیشرفت هر چه بهتر امور شهرداری و نهایتاً توسعه و آبادانی شهر اقداماتی صورت گیرد.

قابل ذکر است در پایان این جلسه از آقای اصغر غلامی یکی از پرسنل شهرداری این منطقه به جهت قهرمانی در مسابقات گلبال شهر قم تقدیر و تشکر بعمل آمد.