37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

نشست شهرداری منطقه پنج با ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجدمقدس جمکران

شهردار منطقه ۵ از نشست هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجدمقدس جمکرانخبر داد و بر لزوم حفظ و گسترش ارتباط مداوم و مستمر شهرداری منطقه پنج با مسجد مقدس جمکران تاکید کرد.  جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و...

شهردار منطقه ۵ از نشست هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجدمقدس جمکرانخبر داد و بر لزوم حفظ و گسترش ارتباط مداوم و مستمر شهرداری منطقه پنج با مسجد مقدس جمکران تاکید کرد.

 جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد مقدس جمکران با شهرداری منطقه پنج در خصوص طرح ها و اقدامات استقبال از نوروز ۹۸  در سالن جلسات  مسجد جمکران برگزار گردید.

علیرضا اقبالیان ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل خدوم مسجد مقدس جمکران در ارائه خدمات مطلوب به زائرین و مسافرین گفت توفیق خدمت به خلق خدا نعمتی است بزرگ که برای خادمین مسجد فراهم شده است.

وی در ادامه در این نشست بر حفظ و گسترش ارتباط مداوم و مستمر شهرداری با مسجد مقدس جمکران تأکیدکرد .

در ادامه این نشست معاون فرهنگی و نائب رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مسجد جمکران نیز با بیان اینکه این مکان مقدس یک پایگاه جهانی است و مشارکت جدی همه دستگاه های اجرایی را می طلبد، گفت: پیش بینی می شود در سال نو و ایام  نیمه شعبان بیش از دو میلیون مسافر و زائر در مسجد جمکران حضور پیدا کنند، که می بایست به شایستگی استقبال شوند .
صدوقی با بیان این که باید از ظرفیت های شهرداری برای خدمت رسانی به مسافرین و  زائران استفاده کرد ، گفت شهرداری در  سالهای گذشته اقدامات خوبی در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی داشته است که انشا ا.. امسال نیز با پتانسیل هم در این زمینه پررنگ تر از قبل خواهیم بود.

اقبالیان در پایان خاطرنشان کرد: پرسنل شهرداری منطقه پنج با جان و دل برای عمران ، آبادانی  ، زیباسازی و آرامش شهروندان و زائرین می‌کوشند و در مسیر خدمت به شهر کریمه اهل‌بیت(ع)قدم برمی‌دارند که امیدواریم به زودی شاهد ادامه روند رو به رشد خدمتگزاری به شهر و شهروندان  باشیم.