36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آتش‌نشانی

آتش‌سوزی وسیع در انبار پوشال در مجاورت بوستان جوان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از اعزم ۵۰ آتش‌نشان و ناوگان عملیاتی این سازمان برای اطفای آتش‌سوزی وسیع در انبار پوشال در مجاورت بوستان جوان خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، عباس جعفری با اشاره به وقوع آتش سوزی وسیع در انبار پوشال در شهر قم اظهار کرد: به محض اعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اعزام نیروها برای اطفای حریق صورت گرفت.
وی با تاکید بر اینکه این حادثه در انبار پوشال جنب کمربندی حدفاصل پل قلعه کامکار و بوستان جوان رخ داده است افزود: بیش از ۵۰ آتش نشان با توجه به وسعت آتش‌سوزی به محل حریق اعزام شده‌اند تا نسبت به اطفای حریق اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم همچنین از اعزام ۱۰ دستگاه خودروی سنگین عملیاتی و ۶ دستگاه خودروی سنگین آب رسان شهرداری به محل حادثه خبر داد و افزود: با توجه به وسعت آتش‌سوزی بخشی از سقف در حال اطفاء آتش بر روی نیروهای عملیاتی آتش نشانی ریزش کرد.
وی اذعان کرد: نیروهای عملیاتی آتش نشانی همچنان با قوت در حال اطفاء حریق و تخلیه پوشال‌های سالم از قسمت‌های دیگر انبار هستند تا از توسعه آتش به دیگر محل‌های انبار جلوگیری شود.