37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فنی و عمرانی

تکمیل رمپ و لوپ D پل ۹ دی در دستور کار سال آینده است

مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم گفت: سه رمپ و لوپ تقاطع ۹ دی تکمیل شده و یک مورد دیگر باقیمانده که رمپ و لوپ D است و در دستور کار سال آینده شهرداری قرار دارد

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوائی‌زاده با اشاره به روند تکمیل بخش‌های باقیمانده پل ۹ دی اظهار کرد: در سال‌های اخیر شهرداری به طور ویژه بر تکمیل پروژه پل ۹ دی تمرکز کرده است و در این راستا بخش عمده رمپ و لوپ‌های آن در اختیار مردم قرار گرفته و دسترسی‌های اساسی تامین شده است.
پل 9دی قم
پل ۹دی قم
وی با بیان اینکه ابتدای امسال یکی از پروژه‌ها تکمیل رمپ و لوپ A تقاطع ۹ دی بود، اظهار کرد: این رمپ و لوپ دسترسی خیابان جوادالائمه به بلوار امام رضا(ع) و بالعکس را تأمین می‌کند.
مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه این رمپ و لوپ اتصال واقعی بین منطقه دو و چهار را تأمین می‌کند، تصریح کرد: در کوتاه‌ترین مسیر ممکن در این تقاطع چپ‌گردها و راست‌گردها تأمین شده است.
وی اذعان کرد: سه رمپ و لوپ تقاطع ۹ دی تکمیل شده و یک مورد دیگر باقیمانده که رمپ و لوپ D است که پشت پمپ‌بنزین واقع شده و از بلوار امام رضا و پل ۹ دی است که در دستور کار سال آینده شهرداری قرار دارد