35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 4

اجرای بیش از ۵۰ هزار متر مربع پیاده رو سازی در سطح منطقه۴

شهردار منطقه ۴ قم از زیر سازی و اجرای پیاده رو سازی در سطح شوارع منطقه ۴ به مساحت ۵۰ هزار متر مربع  با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال خبر داد. مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد ایمن سازی...

شهردار منطقه ۴ قم از زیر سازی و اجرای پیاده رو سازی در سطح شوارع منطقه ۴ به مساحت ۵۰ هزار متر مربع  با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال خبر داد.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد ایمن سازی و مناسب سازی و زیباسازی معابر پیاده رو جهت رفاه و عبور و مرور شهروندان در سال ۹۷-۹۶  بیش از ۵۰ هزار مترمربع از معابر پیاده رو سطح منطقه بازسازی و اجرا شد این اقدامات در سطح معابر مورد نیاز از جمله بلوار امین به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع،بلوار شهید صدوقی ۸۰۰۰ متر مربع ،بلوار بوعلی ۶۵۰۰ متر مربع ، بلوار گلستانه ۱۰۰۰ متر مربع و بلوار جمهوری ۱۰۰۰۰ متر مربع بصورت موزائیک فرش و سنگ فرش و همچنین بلوار فردوسی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع زیرسازی و آسفالت شد.

اجرای بیش از ۵۰ هزار متر مربع پیاده رو سازی در سطح منطقه۴
اجرای بیش از ۵۰ هزار متر مربع پیاده رو سازی در سطح منطقه۴

وی برنامه ریزی در راستای افزایش ضریب ایمنی در سطح معابر جهت رفاه حال شهروندان و عابرین  و زیباسازی معابر را از اهداف این طرح اشاره کرد و بیان داشت:همزمان با اجرای این پروژه ها باغچه سازی و لوله گذاری جهت آبیاری مکانیزه فضای سبز با رویکرد بهینه سازی کاهش مصرف آب به مساحت ۷۱۰۰ متر مربع و کاشت ۱۰۷۰۰ اصله درخت در حاشیه معابر به جهت افزایش سرانه فضای سبز و زیبا سازی معابر و حاشیه ها صورت پذیرفته است.

شهردار منطقه۴ ضمن تقدیر و تشکر و قدر دانی از صبر و شکیبایی شهروندان  بخصوص کسبه  در خصوص همکاری و همراهی با مجموعه شهرداری منطقه در طول زمان اجرای پروژه ها  برای تحقق این مهم اشاره کرد و عنوان کرد: با جذب و تامین اعتبار لازم در سال ۹۸ فرآیند بهسازی سطح معابر مورد نیاز منطقه با در نظر گرفتن اولویت ها  انجام خواهد شد.