29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

فاصله پرداختی حقوق پاکبانان به حداقل برسد

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم گفت: پیگیری‌های لازم را انجام دادیم تا زمان پرداخت حقوق پاکبانان به حداقل برسد.

به گزارش شهر نیوز، سید مجتبی سبحانی در حاشیه مراسم تقدیر از همسران پاکبان شاغل در شهرداری منطقه دو قم که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم حرکت خیلی خوب بود که شهرداری منطقه دو قم انجام داد چراکه تقدیر و تشکر از خانواده کسانی که زحمت می‌کشند، ارزشمند است و اهمیت زیادی دارد چون موجب آرامش فکری و دوام خانواده‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: با مسؤولان مربوطه صحبت کردیم تا اینگونه مراسم‌ها در تمام مناطق شهری انجام شود و از همه کارگران شرکتی و غیر شرکتی در این مراسم‌ها دعوت کنند چون تمام کارگران برای ما عزیز هستند و تقدیر از این زحمت‌کشان، دلجویی و خسته نباشید به آنها است.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: سعی داریم در سال ۹۸ به شهرداری‌ها فشار بیاوریم و تاکید کنیم تا با فاصله خیلی کم، پرداختی‌ها را داشته باشند، بیمه پاکبانان را بدهند و حقوق‌شان را به تعویق نیاندازند.

سبحانی تاکید کرد: خدایی ناکرده نباید حق و حقوق پاکبانان تضییع شود و باید پرداختی‌هایشان به موقع باشد که ما نیز پیگیری‌های لازم را داشتیم.

وی یادآور شد: صحبت‌هایی با شهرداری انجام دادیم و پیمکاران را نیز خواستیم تا فاصله تاخیری در پرداخت حقوق‌ها را به حداقل برساند تا کارگران راضی باشند چراکه آنها با دریافت به موقع حقوق‌شان، کارشان را بهتر انجام می‌دهند.