لینک خبر: https://www.qom.ir/?p=16358 ناریخ خبر: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

عملیات پیاده روسازی بلوار شهید دل آذر از میدان پلیس تا میدان ولی عصر(عج)

عملیات پیاده روسازی بلوار شهید دل آذر از میدان پلیس تا میدان ولی عصر(عج)

شهردار منطقه۵ از عملیات پیاده روسازی بلوار شهید دل آذر از میدان پلیس تا میدان ولی عصر(عج) به متراژ بیش از ۹۰۰۰ مترمربع خبر داد.

علیرضا اقبالیان شهردار منطقه ۵ ضمن تاکید بر انجام پروژه هایی که جهت تسهیل در عبور و مرور مردم  منطقه مدنظر می باشد از تلاش مضاعف و جهادگونه پرسنل شهرداری در به اتمام رساندن برخی از پروژه ها خبرداد و بیان کرد: تعدادی از پروژه های عمرانی ، خدماتی ، ترافیکی و فرهنگی با وجود مشکلات و زمانبر بودن اجراء و با تلاش و پیگیری های صورت گرفته  که امیدواریم  قبل از پایان سال جاری آماده  و به بهره برداری برسد.

وی افزود در سال آینده پیاده رو سازی بلوار شهیدان کلهری نیز در دستور کار قراردارد تا ساماندهی و زیباسازی معابر اصلی منطقه پنج انجام شود.

اقبالیان توجه به درخواستهای مردمی را در کنار نگاه کارشناسانه در زمینه های  طراحی و اجرای پروژه های شهری یک ضرورت دانست و گفت : تمامی پروژه های شهری در حوزه های مختلف، برای رفاه و آسایش شهروندان است و شهروندان نیز با طرح درخواست های خود به صورت مکتوب  و عنوان نمودن مسائل و مشکلات مربوط ما را در این امر یاری نمایند.

شهردار منطقه۵ افزود:با تلاشهای پیگیرانه ، آغاز عملیات پیاده رو سازی بلوار شهید دل آذر به متراژ بیش از ۹۰۰۰ مترمربع و با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال آغاز گردید که تا قبل از پایان سال جاری تکمیل و آماده بهره برداری می گردد.