26.1 C
شهر مقدس قم
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار شورا

پیگیری شورای شهر برای پرداخت به موقع حقوق پاکبانان

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: بیشترین دغدغه پاکبانان پرداخت به موقع حقوق‌شان است و ما نیز پیگیر این موضوع هستیم

به گزارش شهرنیوز،حسن طلایی در حاشیه مراسم تقدیر از همسران پاکبان شاغل در شهرداری منطقه دو قم که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن برگزار شد، اظهار کرد: این حرکت ارزشمند و خوب که به همت شهرداری منطقه دو قم انجام شد، قابل تقدیر است و امیدوار هستیم اینگونه اقدامات ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه پاکبانان مانند سربازان گمنامی هستند که توجه زیادی به آنها نمی‌شود، ابراز کرد: پیامبر گرامی اسلام دست کارگر را می‌بوسید و همین موضوع راه را به ما نشان می‌دهد تا از کارگرانی که با دستان پینه بسته به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند، توجه داشته باشیم.

معاون کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: بهترین هدیه به پاکبانان، به روز کردن حقوق‌شان است و این موضوع از دغدغه‌های اصلی شورای اسلامی شهر قم محسوب می‌شود.

طلایی یادآور شد: تلاش می‌کنیم اقداماتی برای حق مشکل بیمه و پرداخت حقوق پاکبانان داشته باشیم و پیگیر هستیم تا این موضوع انجام شود.

وی عنوان کرد: شهرداری قم به ما قول داده تا در آخر سال، حقوق پاکبانان به روز شود؛ ضمن اینکه شهرداری منطقه ۲ به ما اعلام کرده بیمه پاکبانان به روز شده و تنها یک ماه حقوق آنها پرداخت نشده که به زودی این کار انجام می‌شود تا دغدغه اصلی این زحمت‌کشان برطرف شود.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: بیشترین مسئله‌ای که پاکبانان به ما می‌گویند، پرداخت به موقع حقوق‌شان است و ما نیز هر زمانی که حقوق این قشر زحمت‌کش همانند پرسنل شهرداری به روز شود، خوشحال خواهیم بود.