37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

هدف شهرداری رضایت مردم از خدمات شهری است

شهردار منطقه دو قم گفت: سعی داریم کیفیت کارمان را در سال‌های آینده بالا ببریم تا شهروندان از اقدامات خدمات شهری رضایت داشته باشند.

به گزارش شهر نیوز، رضا رحیمی در حاشیه مراسم تقدیر از همسران پاکبان شاغل در شهرداری منطقه دو قم که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن برگزار شد، اظهار کرد: نیروهای قراردادی و حجمی که با شهرداری همکاری دارند، همه در یک راستا حرکت می‌کنند و این موضوع برای ما تفاوتی ندارد.

وی با بیان اینکه جشن امروز را برای همکارانمان در حوزه خدمات شهری برگزار کردیم، گفت: تقدیر از همسران پاکبان، برای نخستین بار در قم برگزار شد و ما سعی داریم با رفع نقاط ضعف و برنامه‌ریزی مفصل‌تر، سال آینده این کار را برای تمام نیروهای شهرداری منطقه ۲ انجام دهیم.

شهردار منطقه دو قم ضمن ابراز امیدواری از ایجاد شور و نشاط بین فعالان حوزه خدمات شهری این منطقه ابراز کرد: سعی داریم با حضور اساتید مختلف در موضوعات مرتبط با حقوق شهروندی، حقوق خانواده‌ها و … برنامه‌های ویژه‌ای برای همکارانمان داشته باشیم.

رحیمی تصریح کرد: بنابر هماهنگی‌هایی که انجام شده و نگاهی که دکتر سقائیان‌نژاد دارد، سعی داشتیم تقریبا مرز را در بحث پرداخت‌ها رعایت کنیم؛ خوشبختانه تاکنون این اتفاق افتاده و جای تقدیر و تشکر از دکتر سقائیان‌نژاد دارد که واقعا ما را حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: سعی داریم در سال‌های آینده برنامه‌ریزی به گونه‌ای باشد تا کیفیت کار ما بالا رود تا شهروندان از مراحل و اقدامات خدمات شهری رضایت کامل را داشته باشند.

شهردار منطقه دو قم تاکید کرد: هدف ما رضایت عمومی شهروندان از خدماتی است که انجام می‌شود؛ دوستان ما واقعا زحمت می‌کشند و جای دارد از زحمات تمام همکارانمان ازجمله پیمکاران، شرکت‌های خدمات شهری و … که دست به دست هم می‌دهند تا کارها به خوبی انجام می‌شود، تقدیر و تشکر داشته باشم.