27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

پایانه مسافربری فدک احداث می‌شود

سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: پایانه مسافربری فدک جزو پروژه‌های سال ۹۸ و از طرح‌های اصلی ما است.

به گزارش شهر نیوز، رضا پوریافر با اشاره به طرح ایجاد پایانه مسافربری در جنب بوستان فدک اظهار کرد: این طرح، جزو پروژه‌های سال ۹۸ است تا یک سالن انتظار خوب، در فضایی مناسب و به صورت شیشه‌ای داشته باشیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر فضا و امکانات برای مسافرین در جنب بوستان فدک وجود دارد، اما باید وضعیت مطلوب‌تری باشد و امکاناتی اعم از نمازخانه، سالن انتظار مجهز، غرفه‌های مناسب برای صدور بلیت و همچنین استقرار شرکت‌ها و … در آن تعبیه شود.

سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم تصریح کرد: باید امکانات لازم در پایانه فدک در نظر گرفته شود تا اتوبوس‌هایی که به سمت اراک، اصفهان و دیگر شهرهای جنوبی می‌روند، جایگاه خوبی داشته باشند و ساماندهی مناسبی برای تردد آنها صورت بگیرد.

پوریافر یادآور شد: پایانه‌های فدک و ۷۲ تن دو پایانه اصلی ما محسوب می‌شود و سعی داریم با انجام پیگیری‌های لازم و در قالب یک طرح خوب، نظم و نظاف بهتری در این مکان‌ها داشته باشیم تا رفت و آمد مسافرین و تردد اتوبوس‌ها و سواری‌ها تسهیل شود.

وی درباره زمان احداث پایانه فدک گفت: امکان دارد در ورودی بوستان فدک اصلاحاتی صورت بگیرد که منتظر انجام این کار هستیم تا پس از آن برای ایجاد پایانه اقدام کنیم.