36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

خط تاکسی چهارمردان، پردیسان راه‌اندازی شد

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان به پردیسان، ایستگاه تاکسی جدیدی در مرکز شهر راه‌اندازی کردیم.

به گزارش شهر نیوز، مرتضی عزتی درباره فعالیت سازمان تاکسیرانی شهرداری قم در شهرک پردیسان اظهار کرد: تا دو سال قبل حدود ۸۰ دستگاه تاکسی در مسیر حرم مطهر و هسته مرکزی شهر به پردیسان وجود داشت، اما الان تعداد تاکسی‌ها در این خط به حدود ۲۲۰ دستگاه رسیده است.

وی با اشاره به ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر به پردیسان اذعان کرد: ۱۵۰ دستگاه تاکسی ون و ۷۰ دستگاه تاکسی سواری، شهروندان را از سه ایستگاه خیابان ارم(مقابل شبستان)، میدان مطهری و میدان جانبازان به پردیسان منتقل می‌کنند.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: اخیرا سرویس جدیدی از تقاطع خیابان انقلاب(چهارمردان)- بلوار عمار یاسر راه‌اندازی کردیم که تاکسی‌ها از طریق بلوار مرجعیت وارد هزاره پردیسان می‌شوند و تا دانشگاه‌های شهاب دانش و پیام نور ادامه مسیر می‌دهند.

عزتی عنوان کرد: استقبال مردم به جهت پراکندگی سکونت در شهرک پردیسان از این سرویس جدید مناسب نبوده، اما سعی داریم با اطلاع رسانی بیشتر در افزایش استقبال شهروندان از تاکسی‌های این مسیر اقداماتی انجام دهیم.

وی یادآور شد: فعالیت حدود ۲۲۰ دستگاه تاکسی ون و سواری در مسیر مرکز شهر به پردیسان، رضایت شهروندان را تامین کرده است.