31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

برگزاری جلسه پیگیری طرح ها و پروژه های ترافیکی و بازدید میدانی در منطقه پنج

بررسی طرحها و پروژه های ترافیکی و آسیب شناسی تجربیات سالهای گذشته به همراه بازدید میدانی در محدوده منطقه پنج انجام شد.

به گزارش شهرنیوز، معاون و مدیران حمل و نقل شهرداری با حضور در منطقه ۵ به بررسی طرحهای ترافیکی پرداختند.

 در این جلسه معاون حمل و نقل و ترافیک ، مدیران و مسئولین حمل و نقل شهرداری و مسولین سازمان ها و ادارات شهرداری و شهردار منطقه حضور داشتند و ضمن بررسی تجربیات و معضلات سالهای گذشته به ارائه طرحهای جدید پرداختند.

دکتر ذاکریان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم ضمن تشکر از اقدامات منطقه، در خصوص تعیین تکلیف راهنمای مسیر، پارکینگ ها و دسترسی ها و ایجاد مسیرهای اضطراری مواردی را مطرح کرد.

علیرضا اقبالیان شهردار منطقه با ارائه گزارش، به اقدامات صورت گرفته و پروژه های در حال اجرا اشاره نموده و از تملکات و ایجاد دسترسی های جدید ، پارکینگ ها و کاهش مشکلات ترافیکی در سال آینده خبر داد.

وی افزود: با توجه به حجم بالای ورود مسافرین و زائرین به همراه ماشین های شخصی و مسافری به محدوده جمکران در مناسبت ها و  ایام پر تردد سال، لزوم برنامه ریزی در این خصوص را هر ساله شدت می بخشد.

  اقبالیان در خصوص ادامه پروژه رینگ دوم جمکران ، تملک و ادامه بلوار حجت ، عملیات عمرانی و ترافیکی شوارع و … به  ترتیب اولویت اشاره نمود و گفت : این پروژه‌ ها از طرح‌های با اهمیت منطقه است که نقش بسزایی در شکل گیری و ساخت محله های کمتر برخوردار خواهد داشت.

در پایان جلسه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم به همراه شهردار منطقه و مسولین ترافیک به بازدید میدانی از پروژه های ترافیکی از سطح منطقه پرداختند.