30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان توسعه و عمران

سازمان توسعه و عمران مانع فعالیت پیمانکاران در شهر نیست

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم در خصوص فعالیت پیمانکاران در شهر قم گفت: این سازمان مانعی برای فعالیت باقی پیمانکاران در شهر نیست.

به گزارش شهرنیوز، محمدتقی نادعلی با بیان اینکه سازمان توسعه و عمران شهرداری معمولا وارد پروژه‌های خاص شهرداری می‌شود، گفت: سازمان با دستور شهردار به عنوان پیمانکار قوی وارد عملیات شده و رقیبی در کنار پیمانکاران بزرگ است.

وی نمونه ای از پروژه‌های خاص سازمان توسعه و عمران را تقاطع ۱۵ خرداد دانست و افزود: زمانی که این پروژه مشکل داشت سازمان به آن ورود کرد و توانست معضل ترافیک این محور را با اتمام پروژه حل کند.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با تاکید بر اینکه این سازمان مانعی برای باقی پیمانکاران شهر نیست، خاطرنشان کرد: هر پیمانکاری که توان اجرای پروژه‌های بزرگ شهری را دارد می‌تواند ورود کرده و کار کند همانطور که در حال حاضر پیمانکاران دیگری هم با شهرداری همکاری می‌کنند و پروژه‌های بزرگی چون تقاطع شهرک قدس، بلوار فردوسی و… را اجرا می‌کنند.

وی گفت: سازمان توسعه عمران در کنار شهرداری نشان می‌دهد که می‌تواند پروژه‌ها را اجرا کند و اجرای این پروژه‌ها هم با ظرفیت بومی انجام می‌شود و بستری ایجاد شده تا خلل کمتری در روند پروژه‌های عمران شهری ایجاد شود.