14.3 C
شهر مقدس قم
۵ اسفند ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار حوزه سرمایه‌گذاری

عملیات خاکبرداری هتل ۵ ستاره در بلوار پیامبر اعظم قم

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی از آغاز عملیات احداث هتل ۵ستاره در بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد و گفت: ۹۵ درصد خاک‌برداری این هتل ۵ ستاره انجام شده و بزودی خاکبرداری آن به اتمام می رسد.

به گزارش شهر نیوز، محمدرضا معرفت در مورد اهمیت فعالیت در بلوار پیامبر اعظم اظهار کرد: بلوار پیامبر اعظم، تنها بلواری در کشور است که در آن المان‌ها و زیرساخت‌های ویژه‌ای وجود دارد و نمادهای فرهنگی و آئینی در آن استفاده شده است.

وی ادامه داد: قرار گرفتن این بلوار بین دو مکان مقدس حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد جمکران، معنویت خاصی به آن داده و همانگونه که مردم در تشریک مساعی احداث بلوار سهیم بودند و تک تک مردم از اقصی نقاط کشور با مشارکت در اوراق مشارکت توانستند این بلوار را به بهره‌برداری برسانند، سرمایه‌گذاران زیادی هم برای فعالیت در این بلوار به ما مراجعه کردند.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی تصریح کرد: خدمات کاربری‌هایی مختلفی اعم از تجاری، خدماتی، اقامتی و … در این بلوار تعبیه شده و همچنین  حدود ۳۳ درصد کاربری آن در مباحث فرهنگی، هنری و ساخت بوستان‌های موضوعی مثل بوستان‌های موزه، آب و … پیش بینی شده است.

معرفت با بیان اینکه سرمایه‌گذاران زیادی برای فعالیت در بخش‌های مختلف بلوار پیامبر اعظم به ما مراجعه کردند، گفت: در بخش اقامتی، قراردادهایی مثل احداث هتل پنج ستاره در این بلوار بسته شده که در حال حاضر مشغول عملیات خاک‌برداری هستند، و عملیات خاکبرداری۹۵ درصد پیشرفت دارد و بزودی خاکبرداری به اتمام می‌رسد و وارد فاز عملیات ساخت سازه می شوند.