27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار حوزه سرمایه‌گذاری

۴ جایگاه کوچک سوخت‌رسان در قم ایجاد می شود

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی گفت: در حال حاضر ۶ جایگاه کوچک سوخت‌رسان داریم که به زودی چهار جایگاه به این ظرفیت اضافه می‌شود.

 به گزارش شهر نیوز، محمدرضا معرفت با بیان اینکه بهره‌برداری از جایگاه‌های کوچک سوخت‌رسان یکی از پروژه‌های شهرداری قم در سال ۹۷ بود، اظهار کرد: جایگاه‌های سوخت بنزین که در پیاده راه‌ها احداث شده، آمار بسیار بالای رضایت‌مندی شهروندان را ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶ جایگاه کوچک سوخت‌رسان در شهر قم فعال است، ابراز کرد: راه‌اندازی این جایگاه‌ها کمک شایانی به کاهش آلودگی هوا، ترافیک و صف‌های سوخت‌گیری کرده است.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی اضافه کرد: از ابتدا پیش‌بینی لازم برای احداث ۲۰ جایگاه کوچک سوخت‌رسان بنزین در دو مرحله انجام شد و به همین منظور، قرار است به زودی چهار جایگاه دیگر نیز با اخذ مجوزهای لازم از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی راه‌اندازی و به ظرفیت کنونی جایگاه‌ها اضافه شود.

معرفت یادآور شد: شهروندان قم با اعلام نظر در سامانه ارتباطات مردمی شهرداری قم(۱۳۷)، آمار بالای ۹۵ درصد رضایت‌مندی را از جایگاه‌های کوچک سوخت‌رسان در پیاده راه‌ها داشتند و درخواست احداث این جایگاه‌ها در تمام نقاط شهر را کردند.

وی تاکید کرد: شهرداری صرفا نهاد خدمات نیست و با تقویت زیر ساخت‌های فناوری، فرهنگی، اجتماعی، هنری و … توانسته در همه عرصه‌ها ایفای نقش کند.