14.3 C
شهر مقدس قم
۵ اسفند ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی اصحاب خبر و فعالان رسانه‌ای استان قم با مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم

نشست هم‌اندیشی گروه‌های مختلف اصحاب خبر و فعالان رسانه‌ای استان قم با مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به منظور تعامل و همکاری بیشتر برگزار می‌گردد.

به گزارش شهرنیوز؛ به منظور استفاده از ظرفیت‌های مختلف به ویژه در حوزه رسانه و ارتباطات در جهت تبیین و تشریح فعالیت‌ها و خدمات مجموعه مدیریت شهری نشست هم‌اندیشی گروه‌های مختلف اصحاب خبر و فعالان رسانه‌ای استان قم با مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم برگزار خواهد شد.

شناخت راه‌کارهای تعامل و همکاری بیشتر و استفاده مناسب از ظرفیت‌های رسانه‌ای با هدف جلب مشارکت همشهریان در جهت رشد و توسعه شهری و سهولت خدمت‌رسانی در شهر از طریق رسانه‌های جمعی، از دیگر اهداف برگزاری این نشست‌ها به میزبانی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم می‌باشد.

این مجموعه نشست‌ها در اسفند ماه سال جاری و در قالب ۷ گروه مرجع شامل: مدیران مسئول نشریات، مدیران دفاتر نمایندگی خبرگزاری‌ها، مدیران دفاتر نمایندگی مطبوعات، مدیران مسئول پایگاه‌های خبری، خبرنگاران و عکاسان حوزه مدیریت شهری، فعالان فضای مجازی و مسئولین دفاتر نمایندگی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در استان قم برگزار خواهد شد.

استفاده از نظرات و پیشنهادات و بررسی راهکارهای مدنظر همشهریان و اصحاب رسانه در راستای افزایش بهره‌وری در حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی و بیان دغدغه‌ها و بیان برنامه‌های ارتباطی و اطلاع‌رسانی شهرداری قم از دیگر موارد پیش‌بینی شده برای طرح در این جلسات می‌باشد.