33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

آیت‌الله اعرافی: فعالیت‌های فرهنگی شهرداری قم قابل‌تقدیر است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: فعالیت‌های فرهنگی شهرداری قم قابل‌تقدیر است و به‌طور خاص از رویکرد خوب و انقلابی شهرداری در حوزه فرهنگی باید تشکر کنم.

آیت‌الله علیرضا اعرافی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی شهرداری قم قابل‌تقدیر است و به‌ طور خاص از رویکرد خوب و انقلابی شهرداری قم در حوزه فرهنگی باید تشکر کنم، اظهار کرد: شهرداری همت خوبی در حوزه فرهنگی کرده که با جشنواره چله سرو برنامه‌های متنوعی را به‌صورت مستقل و مشارکتی در بخش‌های مختلف برگزار کرده است.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با تقدیر از تلاش سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در معرفی چهره‌های شاخص روحانیت و مساجد شاخص تصریح کرد: حضور مدیریت جدید در این سازمان مغتنم است برای اینکه قدم‌های بزرگ‌تری برداریم.

امام‌ جمعه قم با تأکید بر اینکه قم از این نظر ابعاد علمی و انقلابی و شخصیت‌ها و اندیشه‌ای نظیری ندارد، افزود: جایگاه ویژه قم، مسئولیت حوزه و مدیران شهر قم را بیشتر می‌کند و اقتضائات این جایگاه بسیار مهم است.
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نقش مهم شهرداری‌ها در حرکت‌های هنری و فرهنگی، خاطرنشان کرد: باید به ایجاد نشاط اجتماعی در ابعاد مختلف در چارچوب محدوده‌های شرعی و اخلاقی توجه داشت.