31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان توسعه و عمران

اجرای عملیات انحراف ترافیک در پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ولی‌عصر(عج)

مدیر عامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: عملیات انحراف ترافیک مصوب واقع در محدوده پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ولی‌عصر آغاز شده است.

به گزارش شهر نیوز، محمدتقی نادعلی با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت پروژه تقاطع غیر همسطح در میدان ولی‌عصر(عج) اظهار کرد: مراحل پایانی این پروژه در حال انجام است و به همین منظور برای اجرای عملیات انحراف ترافیک مصوب واقع در محدوده میدان ولی‌عصر از روز جمعه، بیست و ششم بهمن ماه آغاز شده است.

وی ادامه داد: برای انجام امور نهایی برای بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح در میدان ولی‌عصر مثل آسفالت کردن روگذر، این عملیات انحراف ترافیکی طی دو روز اخیر آغاز شده و تقریبا تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم عنوان کرد: به دلیل احتمال بروز بار ترافیکی سنگین در محدوده میدان ولی‌عصر بخاطر اجرای عملیات انحراف ترافیک در این پروژه، از شهروندان تقاضا داریم برای استفاده از مسیرهای جایگزین، اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

نادعلی با ابراز امیدواری از بهره‌برداری پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ولی‌عصر در سال آینده گفت: قبل از اجرای عملیات انحراف ترافیک، از طریق نصب بنر در شوارع اطراف پروژه اطلاع‌رسانی به اهالی  جهت اطلاع و انتخاب مسیرهای جایگزین توسط سازمان اقدام صورت گرفته است.