۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

احداث فاز نخست کمپینگ مسافرین و زائرین در پارکینگ ۴ مسجد مقدس جمکران

شهردار منطقه ۵ از احداث فاز نخست کمپینگ مسافرین و زائرین در پارکینگ ۴ مسجد مقدس جمکران به مساحت بیش از ۲۵۰۰۰ مترمربع خبرداد.

علیرضا اقبالیان شهردار منطقه۵ با اعلام این خبر اظهار داشت: فعالیت های پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه حتی در روزهای پایانی سال با همت و تلاش  پرسنل خدوم منطقه۵ در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به انجام پروژه های عمرانی،خدماتی و ترافیکی منطقه  از احداث کمپینگ در پارکینگ ۴ مسجد مقدس جمکران، به مساحت بیش از ۲۵۰۰۰ مترمربع و با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال خبر داد و افزود: به منظور رفاه حال مسافرین و زائرین گرامی حرم کریمه اهل بیت (س) و مسجد مقدس جمکران احداث سکوهای پارک خودرو و اتوبوس و اسکان خانوادگی در حال اجراست.

شهردار منطقه پنج همچنین از تجهیز نمازخانه های بوستان های منطقه جهت برپایی نماز جماعت خبر داد و گفت:سرویس های بهداشتی بوستان ها نیز بهسازی شده و در مکان هایی که لازم بوده است چشمه های جدید احداث گردیده تا در زمان حضور مسافرین در بوستان ها نیز با مشکلی مواجه نشویم .

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه پنج جهت استقبال از بهار در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، زائرین و مسافرین نوروزی آمادگی کامل را دارد.