37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

آمادگی سازمان میادین شهرداری قم برای افزایش جایگاه‌های CNG

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم گفت: اگر مشکل زمین وجود نداشته باشد، آمادگی سرمایه‌گذاری برای افزایش جایگاه‌های CNG را داریم.

به گزارش شهر نیوز، علیرضا مظفری اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت گذشته برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و کاهش مصرف بنزین در کشور، یک هزار جایگاه CNG در نظر گرفته شد و هر شهر به سهمیه خود از این مهم استفاده کرد.

وی ادامه داد: در آن مقطع شهرداری قم ۱۰ زمین را برای احداث جایگاه‌های CNG اختصاص داد و دولت تجهیزات لازم را در آن نصب کرد و تحویل شهرداری داد که در نهایت نیز به سازمان میادین میوه و تره‌بار منتقل شد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهرداری قم عنوان کرد: جایگاه‌های CNG شهرداری قم ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند، از استانداردهای لازم برخوردار هستند و کمک بسیار خوبی به شهروندان برای کاهش و صرفه جویی مصرف بنزین و استفاده از هوای پاک دارند.

مظفری درباره توسعه جایگاه‌های CNG در شهر قم ابراز کرد: برای افزایش این جایگاه‌ها غیر از بحث زمین، محدودیت دیگری وجود ندارد و اگر زمین باشد، ما آمادگی سرمایه‌گذاری داریم و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز مشکلی با دادن مجوز ندارد.