4.6 C
شهر مقدس قم
۱ بهمن ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Fa | En | Ar
اخبار سازمان توسعه و عمران

تولید ۲۱۰ هزار تن آسفالت در کارخانه سازمان توسعه و عمران

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم گفت: با وجود اینکه امسال وضعیت قیر بسیار نامناسب بود و قیمت آن بسیار بالا بود و مشکلات زیادی در تامین آن بود توانستیم بیش از ۲۱۰ هزار تن آسفالت تولید کنیم.

به گزارش شهرنیوز، محمدتقی نادعلی تولید و تحویل آسفالت به مناطق شهرداری را مورد توجه قرار داد و گفت: با وجود اینکه امسال وضعیت قیر بسیار نامناسب بود و قیمت آن بسیار بالا بود و مشکلات زیادی در تامین آن بود توانستیم بیش از ۲۱۰ هزار تن آسفالت تولید کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نسبت به سال گذشته آمار توزیع آسفالت کمتر بوده است، گفت: با این وجود در مقایسه با شهرهای دیگر کشور خصوصا تهران، حجم آسفالت بیشتری در شهر قم توزیع شده است.

نادعلی با اشاره به برنامه توزیع آسفالت در معابر شهر تا پایان سال خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که تا پایان سال بتوانیم بیش از ۲۵۰ هزار تن آسفالت را تحویل مناطق و سازمان‌ها داده و در معابر توزیع کنیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی کارخانه بتن سازمان توسعه و عمران گفت: در حال حاضر در این کارخانه در حال تولید بتن هستیم؛ البته به دنبال خرید دستگاه‌های حمل و پمپاژ بتن هستیم که فعلا پیمانکار این کار را انجام می‌دهد.

نادعلی تصریح کرد: در حال حاضر این کارخانه تنها نیازهای شهرداری را تامین می‌کند اما تلاش داریم در آینده فروش هم داشته باشیم؛ سازمان توسعه و عمران به تنهایی در هر روز ۲۰۰ متر مرمکعب بتن نیاز دارد.