37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اقدامات گسترده اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری در جشن ۴۰ سالگی انقلاب

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به تشریح فعالیت‌های‌شان در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

به گزارش شهر نیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به اقدامات اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص وحدت و حضور پُر شور مردم در صحنه، با نصب بنرهایی در سطح شهر و به ویژه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به طور ویژه اکران شد.
وی ادامه داد: بیش از ۲ هزار متر بنر تبلیغات شهری با موضوع فجر فاطمی و گرامیداشت چهلمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی در قالب پرتابل، آویز، تابلوهای عرشه و … در سطح شهر قم به نمایش گذاشته است.
مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تصریح کرد: به دلیل همزمانی ایام فاطمیه با دهه فجر، تبلیغات مراسم هیئات مذهبی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز به طور ویژه‌ای ساماندهی شد تا هم‌پوشانی خوبی در سطح شهر انجام شود.
کلانترزاده یادآور شد: جایگاه تجمع راهپیمایی جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آستانه و همچنین محل سخنرانی روز ۲۲ بهمن در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم آماده‌سازی شد.
وی با اشاره به فعالیت شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله در قم» عنوان کرد: ایجاد غرفه و فضاسازی در نمایشگاه شکوه چهل ساله در مساحتی بیش از ۶۰ متر مربع انجام گرفت که طی پنج روز فعالیت این غرفه، دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم، معاونان، شهرداران مناطق و رؤسای سازمان‌های شهرداری قم آن حضور یافتند و به صورت چهره به چهره با مردم گفت‌وگو داشتند و به مشکلات شهروندان رسیدگی کردند.
مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تصریح کرد: در غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله»، نمایش خطی اقدامات، پروژه‌ها و … شهرداری طی ۴۰ سال اخیر در یک کلیپ چهار دقیقه‌ای به نمایش گذاشته شد که با استقبال قابل توجه شهروندان و مدیران استانی و شهری همراه بود و بیش از ۵۰۰ نفر نیز در مسابقه و نظرسنجی آنلاین در این نمایشگاه شرکت کردند.
کلانترزاده یادآور شد: تولید، انتشار و انعکاس بیش از ۱۰۰ خبر از فعالیت‌های مجموعه شهرداری قم در مطبوعات، رسانه‌ها و فضای مجازی در ایام‌الله دهه فجر انجام گرفت.