35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان توسعه و عمران

عملیات عمرانی میدان بزرگ امام خمینی تا نوروز تکمیل می‌شود

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم یکی از پروژه‌های عمرانی سازمان توسعه و عمران را میدان بزرگ امام خمینی(ره) دانست و گفت: بالای ۹۵ درصد این پروژه تکمیل شده و تلاش داریم قبل از نوروز بخش باقیمانده را به اتمام رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم.

به گزارش شهرنیوز، محمدتقی نادعلی به پروژه‌های در دست اجرای سازمان توسعه و عمران اشاره کرد و با بیان اینکه یکی از رمپ‌ و لوپ‌های پروژه ۹ دی را یک‌ماه قبل به بهره‌برداری رساندیم، اظهار کرد: این پروژه رمپ و لوپ A مجموعه پل‌های ۹ دی بود که راه اندازی شد.

وی با تاکید بر اینکه این پروژه در ابتدای راه اندازی چند روز برای نصب سیستم روشنایی مسدود بود، خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه افتتاح رسمی برای این پروژه انجام نشده ولی برای رفاه حال همشهریان پس از رفع مشکل روشنایی این مسیر باز شد و در اختیار مردم قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم یکی از پروژه‌های شهرداری را زیرگذر طباطبایی عنوان کرد و گفت: عملیات این پروژه با سرعت در حال انجام است و امیدواریم بهار سال آینده این پروژه که در نزدیکی ۹ دی قرار دارد به بهره‌برداری برسد. این پروژه بلوار امام رضا را به منطقه دو متصل می‌کند.

نادعلی یکی دیگر از پروژه‌های عمرانی سازمان توسعه و عمران را میدان بزرگ امام خمینی(ره) دانست و گفت: بالای ۹۵ درصد این پروژه تکمیل شده و تلاش داریم قبل از نوروز بخش باقیمانده را به اتمام رسانده و در اختیار مردم قرار دهیم.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات این محدوده عدم وجود سرویس‌های بهداشتی بوده است، گفت: حدود ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۱۰۰ چشمه حمام در این پروژه آماده بهره‌برداری شده که در آستانه نوروز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.