29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهردار قم تصریح کرد: رضایتمندی شهروندان از خدمات بانک شهر

شهردار کلانشهر قم با بیان اینکه عملکرد بانک شهر در سال های اخیر موجب رضایتمندی شهروندان از شبکه بانکی شده است،

شهردار کلانشهر قم با بیان اینکه عملکرد بانک شهر در سال های اخیر موجب  رضایتمندی شهروندان از شبکه بانکی شده است، گفت:حضور این بانک،تسریع در اجرای پروژه های مهم و تاثیرگذار کلانشهرها در راستای خدمت رسانی به شهروندان را به همراه داشته است.

دکتر سقائیان نژاد با اشاره به خدمات بانک شهر در چارچوب قوانین بانک مرکزی ، گفت:این بانک نه تنها به طور ویژه به کمک شهرداری ها در اجرای پروژه ها آمده است بلکه در حل مسائل و مشکلات شهری نیز به عنوان بازویی، همراه مدیریت شهری بوده است.

وی با اشاره به اینکه این بانک با ارائه تسهیلات به شهرداری ها کمک بزرگی در تکمیل پروژه های عمرانی و فرهنگی داشته است، تصریح کرد:بانک شهر همواره در کنار مدیریت شهری،توجه به توسعه زیر ساخت های شهری و به خصوص حمل و نقل عمومی را در دستور کار خود داشته است.

شهردار کلانشهر قم با اشاره به رویکرد بانک شهر در کمک به توسعه حوزه حمل و نقل ریلی خاطر نشان کرد:امیدواریم با توسعه  روابط مشترک، زمینه تحقق این امر مهم بیش از پیش در کلانشهر قم فراهم شود.

به گفته سقائیان نژاد،ارتباط قوی و تعامل بین مدیران بانک شهر و مسئولان شهرداری و شوراهای اسلامی در شهر یکی از دلایل موفقیت در اجرای طرح های مشارکت شهری است.