30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تیم مدیریت شهرداری قم منشا برکات زیادی برای این شهر بوده‌اند/تعامل مطلوب شهرداری با دستگاه‌های نظارتی

معاون سازمان بازرسی استان قم گفت: تیمی که در شهرداری قم مشغول هستند در این شهر منشا خیرات و برکات زیادی شده‌اند.

به گزارش شهرنیوز، محمد احمدی در حاشیه بازدید از غرفه شهرداری در نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله قم» ویژه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه سازمان بازرسی کل کشور در اجرای اصل ۱۷۴ قانون اساسی وظیفه نظارت بر حسن اجرای صحیح امور در دستگاه‌ها را بر عهده دارد اظهار کرد: شهرداری قم هم از جمله دستگاه‌های است که وظایف بسیار گسترده‌ای دارد.
وی با بیان اینکه تیمی که در شهرداری قم مشغول هستند در این شهر منشا خیرات و برکات زیادی شده‌اند، تصریح کرد: اجرای پروژه‌های زیربنایی یکی از خدمات ویژه شهرداری بوده که باید از مجموعه خادمان این دستگاه قدردانی کرد.
معاون سازمان بازرسی استان قم با تاکید بر اینکه مراجعات مردمی شهرداری در مقایسه با سایر ادارات بسیار بیشتر است، افزود: طبیعی است که جایی که ارتباطات بیشتری با مردم داشته باشد قاعدتا ممکن است گله‌مندی‌ها هم بیشتر باشد که این گله‌مندی به معنای وجود اشکال ساختاری در مجموعه نیست.
وی با بیان اینکه نگاه سازمان بازرسی نگاه مچ‌گیری از فعالیت‌ها نیست، گفت: ما به دنبال آسیب‌شناسی فعالیت‌ها هستیم و این کار از طریق ارتباط با مدیران شهرداری و پیشگیری از آسیب‌ها است. در حوزه دستگاه نظارتی معتقدیم که هرچه در حوزه پیشگیری فعالیت کنیم و در کنار مسائل مرتبط با کشف و مقابله با فساد، رهنمودهایی از باب اجرای صحیح قوانین ارائه دهیم کمک بسیار خوبی است.
احمدی اذعان کرد: تعامل مسوولان شهرداری موجب شده بسیاری از موارد منجر به تشکیل پرونده نشده و از آسیب‌ها پیشگیری شود.