37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تقدیر وزیر بهداشت از اقدامات شهرداری قم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملکرد ۴۰ ساله شهرداری قم را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش شهر نیوز، سعید نمکی که امروز پنج‌شنبه برای دیدار با مراجع عظام تقلید به قم سفر کرده، برای دقایقی در نمایشگاه «شکوه چهل ساله در قم» که در مصلی قدس برگزار می‌شود، حضور یافت و از غرفه شهرداری قم، ویژه دستاوردهای ۴۰ ساله بازدید به عمل آورد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمان حضور در غرفه شهرداری قم در «نمایشگاه شکوه چهل ساله»، کلیپ چهار دقیقه‌ای که ویژه دستاوردها، پروژه‌ها، افزایش معابر شهری، اقدامات انجام شده، افزایش سرانه فضای سبز و … است را تماشا کرد.
بازدید از واحدهای مختلف مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷، سامانه استعلام عوارض و نوسازی خودرو، مرکز هوشمند کنترل ترافیک، ستاد شهر هوشمند و سامانه کنترل هوشمند ناوگان اتوبوسرانی در غرفه شهرداری قم، از دیگر برنامه‌های دکتر نمکی  در زمان حضور در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» بود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعد از حضور در غرفه شهرداری قم گفت: اقدامات خوب و قابل توجهی بعد از انقلاب اسلامی توسط شهرداری قم صورت گرفته و توسعه شهری چشمگیری اتفاق افتاده که جای تقدیر و خسته نباشید دارد.
نمکی عنوان کرد: خدمت به شهر کریمه اهل بیت و خاستگاه انقلاب اسلامی ارزشمند است و امیدوار هستیم شهرداری قم در انجام امور خود موفق باشد.