25.1 C
شهر مقدس قم
۲۷ تیر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Image default
اخبار اداره کل ارتباطات

محوریت مردم در جشنواره چله سرو جلوه خوبی به شهر داده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم بابیان اینکه اقدام شهرداری در راستای محلی کردن جشن‌های انقلاب در قالب جشنواره چله سرو بسیار مطلوب بوده است گفت: تمام دستگاه‌های استان باید به دنبال برپایی جشن‌های انقلاب با محوریت مردم و در محلات باشند.

به گزارش شهرنیوز، محسن بهشتی به برگزاری جشنواره چله سرو توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اشاره کرد و با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) تحت لوای اسلام توسط مردم انجام شد، اظهار کرد: جشن‌های انقلاب هم باید با حضور مردم و مسوولان باشد چراکه تفاوتی بین مردم و مسوولان نیست و نباید بگذاریم فاصله بیفتد و راه آن برگزاری همین جشن‌های مردمی است.
وی بابیان اینکه اقدام شهرداری در راستای محلی کردن جشن‌های انقلاب بسیار مطلوب بوده است، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های استان باید به دنبال برپایی جشن‌های انقلاب با محوریت مردم و در محلات باشند.
معاون استاندار قم با تاکید بر اینکه حتی نمایشگاه‌های نمایش دستاوردهای انقلاب نیز باید به محلات رود، گفت: شاید برای خیلی از مردم سخت باشد که در مرکز شهر حضور یافته و از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب بازدید کنند پس باید نسبت به محلی شدن نمایشگاه‌ها اهتمام داشت.
وی با بیان اینکه راز پیروزی انقلاب مردمی بودن بود و باید همین شرایط حفظ شود، خاطرنشان کرد: کار شهرداری برای مردمی شدن جشن‌ها بسیار خوب بوده و بازخورد و بازتاب خوبی داشته است. امیدواریم سال آینده در هر منطقه یک نمایشگاه دستاوردهای انقلاب برپا شود.