29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

دعوت شهردار قم از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم در پیامی از مردم قم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد با صدور پیامی از مردم همیشه در صحنه قم مقدس، برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کرد.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

پیروزی انقلاب اسلامی مرهون تمام آنچه است که از مردم نشات می‌گیرد؛ یکی از ارکان اصلی انقلاب و نظام اسلامی مردم هستند و برای پایه‌گذاری حکومتی بر مبنای اسلام، اهل‌بیت(ع) و انسانیت، قیام کرده و دیوارهای استکبار و ظلم را فرو ریختند. ملت ما سالیان سال زیر سیطره استعمار پنهان مستکبران و ظلم حاکمانی مستبد قرار داشتند و منویات امام راحل(ره) بر پایه اسلام و رهبری ایشان موجب شد زمینه‌سازی آزادی و آزادی‌خواهی در ملت صورت بگیرد و نهایتا حرکت‌ ظلم‌ستیزانه ملت در ۲۲ بهمن سال ۵۷ با خون جوانان بالنده شد و گریبان ظالمان را گرفت.

۲۲ بهمن آغازی برای زمینه‌سازی پایان ظلم و استعمار و استکبار نه تنها در چارچوب ایران اسلامی بلکه در جهان بود. ملت ما آغازگر انقلابی جهانی بودند و به تمام آزادی‌خواهان عالم نشان دادند که اگر ملتی بخواهد، تغییر ایجاد خواهد شد و مسیر تحقق حکومت الهی هموار است.انقلاب اسلامی ایران در طول دوران چهل‌ساله خود با پشتوانه مردم تا امروز جنگ‌، ترور، تهاجم، تحریم، تخریب و ناامنی را تحمل کرده تا روی پای خود با اقتدار آزادی‌خواهی را در جهان فریاد بزند و امروز همگان اذعان دارند که ندای آزادی‌خواهی که از بسیاری از ملت‌های جهان چه در آسیا، چه در آفریقا و یا اروپا و آمریکا به گوش می‌رسد نتیجه انقلاب شکوهمند ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) و حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) است.

امروز در بعثت انقلاب، هرچه که به دست آمده بر پایه خواست مردم و حضور با بصیرت و شور آنها بوده است؛ حضوری نمایان در عرصه‌های مختلف از جمله راهپیمایی‌ها، انتخابات، روز جهانی قدس و بسیاری از حماسه های دیگر که مشت محکمی بر دهان مستکبران جهان و آنهایی است که نمی‌توانند رشد روزافزون نظام الهی جمهوری اسلامی را ببینند.

امسال ۲۲ بهمن جلوه و ظرفیت خاص و ویژه دارد؛ مسیر دشمن در آستانه چله انقلاب از جنگ و ترور و تهاجم و… گذشته و امروز به تحریم و جوسازی رسیده است؛ دشمن خارجی و ایادی آن در داخل می‌خواهند با فشار مستقیم به مردم، این پشتوانه و پایه اصلی انقلاب را از آن جدا کرده و به همین خاطر توطئه جدیدی را کلید زده‌اند که باز هم ملت بصیر، بیدار و هشیار ایران اسلامی به فضل خدا، عنایت امام زمان(عج) و رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، این توطئه‌ها را خنثی کرده و مسیر خود برای تحقق هدف والای حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) را ادامه خواهند داد.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که مصادف با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) شده، نمادی استوار برای حمایت از آرمان‌های امام و انقلاب و اسلام است. راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد حمایت از ولایت است، همانگونه که حضرت فاطمه(س) در حمایت از ولایت از هیچ کاری دریغ نکردند تا اسلام راستین زنده بماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی این شجره طیبه و تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی خصوصا مردم بصیر، انقلابی، بیدار و ولایت‌مدار قم مقدس دعوت می‌کنم تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشتی محکم بر دهان بدخواهان نظام اسلامی و تمام زورگویان عالم بکوبند. امید است در سایه عنایات خدای متعال و حضرت ولیعصر(عج) و رهبری هوشمندانه و مقتدرانه حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، انقلاب اسلامی ایران هر روز مقتدرتر در جهان جلوه و نورافشانی کند.

سیدمرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم