32.2 C
شهر مقدس قم
۵ خرداد ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Image default
اخبار اداره کل ارتباطات

اقدامات قابل توجه مدیریت شهری در قم با وجود شرایط سخت اقتصادی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم اقدامات قابل توجه مدیریت شهری در قم با وجود شرایط سخت اقتصادی را قابل تقدیر دانست.

به گزارش شهرنیوز، محسن بهشتی در حاشیه بازدید از غرفه شهرداری در نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله قم» ویژه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی، با بیان اینکه در دوران انقلاب اسلامی خدمات شهری در قم ده‌ها برابر شده است، اظهار کرد: شاهد ارتقاء کیفیت زندگی در دوران انقلاب اسلامی در شهرها هستیم؛ اگرچه شاید در توسعه شهرها خیلی از چیزهای خوب را از دست دادیم اما امکانات زیادی هم به دست آورده‌ایم.
وی با تاکید بر اینکه علی‌رغم محدودیت‌های مالی و اقتصادی که دو سه سالی هست که تشدید شده شاهد توسعه خدمات شهرداری هستیم، گفت: شهرداری با وجود مشکلات پروژه‌های متعدد و کلانی چون تقاطع‌های غیرهمسطح، مترو و… را در دست اجرا دارد و امیدواریم از بن‌بست اقتصادی خارج شده و شرایط بهتری داشته باشیم.
معاون استاندار قم با اشاره به اتمام بسیاری از پروژه‌های نیمه کاره در سال‌های اخیر تصریح کرد: خوشبختانه شهرداری توانسته با مدیریت منابع مالی در این شرایط اقتصادی گام‌های خوبی را در راستای توسعه، عمران و آبادانی قم بردارد.