37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

نمایش خطی اجرای پروژه‌های شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله»

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: بخش ویژه‌ای که در نظر گرفتیم، نمایش خطی اجرای پروژه‌های شهرداری قم در چند شاخصه کلی از سال ۵۷ تا ۹۷ است.

به گزارش شهر نیوز، مهدی کلانترزاده با اشاره به برنامه‌هایی که در غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» انجام می‌شود، اظهار کرد: بخش ویژه‌ای که در نظر گرفتیم، نمایش خطی اجرای پروژه‌های شهرداری قم در چند شاخصه کلی از سال ۵۷ تا ۹۷ است.
وی ادامه داد: میزان افزایش معابر شهری که عرض بیش از ۳۰ متر دارند را در کنار سایر پروژه‌ها و اقدامات انجام شده محاسبه کردیم و در این نمایش خطی آوردیم تا بازدیدکنندگان در یک کلیپ چهار دقیقه‌ای، مسیر خطی و نمایشی از عملکردها را ببینند.
مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تصریح کرد: یکی از شاخص‌ها، ایجاد معابر جدید، تقاطع‌ها، سرانه فضای سبز، تفرجگاه‌های شهری، جایگاه‌های سوخت، بازارچه‌های محلی، شهرک‌های مسکونی و تخصصی، مراکز فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی و … است که بازدیدکنندگان می‌توانند در این کلیپ، روال خطی پیشرفت این امور را به صورت عینی در کنار آمارهایی که توسط راوی ارائه می‌شود، ببینند و از کم و کیف قسمتی از فعالیت‌های شهرداری قم در چهار دهه اخیر مطلع شوند.
کلانترزاده یادآور شد: به دلیل محدودیت زمانی و توجه بیشتر بازدیدکنندگان، تنها بخشی از فعالیت‌های شهرداری قم طی چهار دهه اخیر در این کلیپ آمده ولی با این وجود، مسائلی که عنوان می‌شود با استقبال قابل توجه مسؤولان، مردم و گروه‌های آموزشی همراه بوده و برای آنها جالب توجه است.
وی عنوان کرد: همکاران ما بازدیدکنندگان از نمایشگاه «شکوه چهل ساله» را به تماشای این کلیپ در غرفه شهرداری دعوت می‌کنند و تقریبا بیشتر مردمی که در این نمایشگاه حضور یافتند، نمایش خطی فعالیت‌های چهال ساله شهرداری قم را تماشا کردند.
گفتنی است، نمایشگاه «شکوه چهل ساله» از روز یکشنبه، چهاردهم بهمن ماه در مصلی قدس قم آغاز به کار کرده و تا روز پنج‌شنبه، هجدهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.