37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

راه اندازی دفتر کار آفرینی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم گفت: دفتر کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم راه اندازی شده است و رشته‌های کاربردی در حوزه گردشگری و فرهنگ شهروندی در این دانشگاه وجود دارد.

به گزارش شهر نیوز، مصطفی مولایی  در دیدار اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم با آیت‌الله یزدی با اشاره به عملکرد این دانشگاه اظهار کرد: ماموریت دانشگاه علمی کاربردی کارآفرینی و مهارت آموزی به دانشجویان است و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم نخستین مرکز نوآوری گردشگری کشور را ایجاد کرد تا به صورت علمی به مساله گردشگری در قم پرداخته شود.
وی ادامه داد: دفتر کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم راه اندازی شده است و رشته‌های کاربردی در حوزه گردشگری و فرهنگ شهروندی در این دانشگاه وجود دارد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم افزود: با توجه به وجهه بین المللی شهر قم و حضور طلاب خارجی در این شهر به دنبال مجوز برای بین المللی شدن دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم هستیم تا از ظرفیت‌های شهر قم استفاده کنیم.
مولایی با اشاره به ویژگی‌های آیت‌الله یزدی خاطرنشان کرد: این عالم بزرگوار از جمله یاران دیرین انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) بود که در دوره‌های مختلف همراهی با مقام معظم رهبری داشت.