38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

لزوم مشارکت دستگاه‌های استان برای تقویت بسترهای خدماتی شهرداری/تسلط ویژه مدیران شهر بر کار شهرداری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری قم بر لزوم مشارکت دستگاه‌های استان برای تقویت بسترهای خدماتی شهرداری تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مهرداد غضنفری با بیان اینکه خوشبختانه در غرفه شهرداری کاری شکیل و پرمحتوا از شهرداری انجام شده است، اظهار کرد: در غرفه شهرداری اقدامات در راستای تحقق دولت الکترونیک و هوشمندسازی شهر اقدامات قابل توجهی را به نمایش گذاشته است.
وی ادامه داد: آنچه که ما در حوزه حقوق شهروندی و افزایش رضایتمندی مردم دنبال می‌کنیم در اقدامات شهرداری مشهود است؛ در سطح شهر هم خوشبختانه اقداماتی مشاهده می‌شود که با گذشته قابل قیاس نیست و این در سایه داشتن برنامه و تلاش مضاعف و همت جهادی است.
معاون استاندار قم ضمن درخواست از شهرداری برای حرکت و مشارکت بیشتر در راستای سیاست‌های توسعه‌ای استان خاطرنشان کرد: از سایر دستگاه‌ها هم درخواست می‌کنم که از فرصت‌های شهرداری برای تحقق اهدافشان استفاده کنند.
وی با بیان اینکه شهرداری بسترسازی خوبی در شهر انجام داده که برای مشارکت دستگاه‌های دیگر نیز آماده است، افزود: امیدواریم از این دستاوردها تمام دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم استفاده کنند.
غضنفری با تاکید بر اینکه مدیریت شهری قم بر حوزه کاری خود مسلط هستند، اظهار کرد: مدیران شهر نگاه کلان در فعالیت‌ها دارند اما نیاز است که هم‌افزایی در دستور کار تمام دستگاه‌ها قرار بگیرد تا اثربخش باشد.
وی اذعان کرد: جزیره‌ای عمل کردن و بخشی‌نگری مانع توسعه استان است؛ تقسیم کاری در شهرداری و دستگاه‌های دیگر وجود دارد که باید به هم متصل شده و مجموعه‌ای یکپارچه در استان برای دستیابی به توسعه شکل بگیرد.