21.7 C
شهر مقدس قم
۲۶ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار اداره کل ارتباطات

مشارکت مطلوب شهرداری در تبلیغات شهری نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله قم»

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم از مشارکت مطلوب شهرداری در تبلیغات شهری نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله قم» تقدیر کرد.

به گزارش شهرنیوز، سیدرضا علیزاده طباطبایی در حاشیه بازدید از غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل‌ساله قم» ویژه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی، با اشاره به خدماتی که در غرفه شهرداری ارائه می‌شود، اظهار کرد: یکی از اقدامات درخور توجه شهرداری در نمایشگاه امسال پخش کلیپ‌های نمایش دستاوردهای شهر در دوران ۴۰ ساله انقلاب و تغییرات ایجاد شده در شهر است.
وی با بیان اینکه در این کلیپ خدمات حوزه شهری در معرض دید عموم گذاشته شده است، افزود: در این کلیپ اقدامات مختلف در حوزه‌های نوسازی، زیباسازی، عمرانی، ترافیکی و… در معرض دید بازدیدکنندگان است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم ارائه خدمات الکترونیکی در غرفه شهرداری را مورد توجه قرار داد و اذعان کرد: از این نظر مردم می‌توانند با مراجعه به غرفه شهرداری برخی از خدمات مورد نیاز خود را بهره‌مند شوند.
وی گفت: خوشبختانه در این غرفه خدماتی چون پرداخت عوارض، استعلام و… ارائه می‌شود که جای تقدیر دارد.
علیزاده طباطبایی اظهار کرد: شهرداری در تبلیغات شهری نمایشگاه شکوه چهل‌ساله نیز مشارکت بسیار خوبی داشت و در این زمینه اطلاع‌رسانی مطلوب به مردم صورت گرفت.