35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تحول خدمات شهرداری قم بی‌نظیر بوده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم به تمجید از عملکرد شهرداری قم و خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود، پرداخت.

به گزارش شهر نیوز، ابوالفضل ایرانی‌خواه در بازدید از غرفه شهرداری قم در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» که در مصلی قدس برگزار می‌شود، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: تحولی که در حوزه مربوط به خدمات شهرداری قم ارائه شده، انصافا بی‌نظیر بوده است.
وی ادامه داد: در چند سال اخیر با حضور دکتر سقائیان‌نژاد و همکاران وی، تبلور عملکرد شهرداری قم شکوفاته‌تر شده و این موضوع را به وضوح می‌بینیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم تصریح کرد: دکتر سقائیان‌نژاد یک شخصیت آکادمیک، دلسوز و کار بلد است که تحول چشمگیری در شهرداری قم به وجود آورده و اقداماتی در مباحث عمرانی و منظر شهری انجام داده که زیبنده است.
ایرانی‌خواه یادآور شد: عملکرد شهرداری قم بعد از حضور دکتر سقائیان‌نژاد به گونه‌ای بوده که قم را به سمتی که باید افتخار نظام مقدس جمهوری باشد، می‌کشاند و ما نیز به‌عنوان یک شهروند از ایشان تشکر کرده، افتخار می‌کنیم و امیدوار هستم که این حرکت و روند به کمال خود برسد تا به زودی شاهد چهره شهری که سزاوار و زیبنده قم است، باشیم.
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی همکاری خیلی خوبی با شهرداری قم دارد، ابراز کرد: در حوزه عمرانیِ بهداشت و پزشکی قم که تحول بی‌نظیری انجام شده، همکاری‌های مستمر شهرداری وجود داشته که از آنها رضایت داریم، تشکر می‌کنیم و امیدوار هستیم این روند ادامه داشته باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم اضافه کرد: قطعا باید همکاری‌های ما و شهرداری قم برای تکمیل پروژه‌های عمرانی قم در عرصه‌های بهداشت و درمان و حوزه‌های آموزشی ادامه داشته باشد و با دستورات شهردار قم، مشکلاتی که در این مسیر وجود دارد، کمتر شود و هماهنگی‌ها ارتقاع پیدا کند تا به هدف مشترکمان که اعتلای قم مقدس است، برسیم.