35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

بخشی از خیابان رسول دادخواه قبل از نوروز باز می‌شود

شهردار منطقه دو قم گفت: یکی از کارهای خوبی که اخیرا شروع کردیم احداث خیابان رسول دادخواه است که این خیابان از بوستان جوان تا منطقه ۶ در کنار حریم ریل راه‌آهن اتصال برقرار می‌کند و تلاش داریم بخشی از آن را قبل از سال جدید افتتاح کنیم.

به گزارش شهرنیوز، رضا رحیمی اتصال رمپ و لوپ A و B و C پل۹ دی را مورد توجه قرار داد و گفت: بلوار جمهوری با اعتبار بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان بازگشایی شده و پیش‌بینی شده ۷۰ پلاک دیگر تملک شده و مابقی پروژه را بازگشایی کنیم.
رحیمی اذعان کرد: پروژه تقاطع شهید امینی بیات نیز بین مناطق دو و ۶ مشترک است و تلاش داریم این پروژه را در بخش تملکات تکمیل کرده و اجرایی کنیم.
شهردار منطقه دو قم تعامل مطلوب با سایر دستگاه‌های استانی را مورد توجه قرار داد و افزود: در احداث دو مدرسه و یک سالن ورزشی و استخر در منطقه مشارکت داشته‌ایم.
وی اولویت دهی به پروژه‌های مورد خواست مردم در منطقه دو را مد نظر قرار داد و اظهار کرد: تلاش ما در این راستا است تا بتوانیم آنچه که مردم نیاز دارند در اولویت قرار دهیم.
رحیمی با تاکید بر اینکه احداث زیرگذر ادامه بلوار شهدای روحانیت در دستور کار منطقه است، تصریح کرد: یکی از کارهای خوبی که اخیرا شروع کردیم احداث خیابان رسول دادخواه است که این خیابان از بوستان جوان تا منطقه ۶ در کنار حریم ریل راه‌آهن اتصال برقرار می‌کند و تلاش داریم بخشی از آن را قبل از سال جدید افتتاح کنیم.