33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تمجید آیت‌الله حسینی بوشهری از اقدامات شهرداری قم

امام جمعه قم گفت: رشد قابل قبولی در بحث مدیریت و توسعه شهری قم از زمان انقلاب تاکنون اتفاق افتاده است.

به گزارش شهر نیوز، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری پیش از ظهر امروز در نمایشگاه «شکوه چهل ساله» در قم که همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود، حضور یافت و بازدیدی از غرفه شهرداری قم داشت.
امام جمعه قم ضمن حضور در غرفه شهرداری قم در این نمایشگاه، کلیپ سه دقیقه‌ای که در آن به تحولات عظیم در توسعه شهری قم از سال ۵۷ تاکنون اشاره شده را مشاهده کرد و اقدامات صورت گرفته در مدیریت شهری قم طی ۴۰ سال اخیر را ارزشمند دانست.
آیت‌الله حسینی بوشهری در غرفه شهرداری قم اظهار کرد: حقیقتا قم امروز در مقایسه با سالی که ما وارد قم شدیم توسعه زیادی پیدا کرده است؛ آن زمان جمعیت قم تنها ۱۵۰ هزار نفر بود ولی اکنون حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در این شهر زندگی می‌کنند.
وی تصریح کرد: امکاناتی که امروز بحمدالله فراهم شده و در شهر قم شاهد هستیم، بخاطر تلاش و برنامه‌ریزی مسؤولان بوده است.
امام جمعه قم یادآور شد: گزارشی که از سوی شهرداری قم در این نمایشگاه ارائه شد، نشان دهنده رشد قابل قبولی در بحث مدیریت و توسعه شهری است؛ گرچه عقب ماندگی‌های زیادی در قم وجود دارد و به این وضع موجود قانع نیستیم.
آیت‌الله حسینی بوشهری عنوان کرد: امیدوار هستیم حرکت‌ها در قم پُر شتاب‌تر باشد و بودجه‌های خوبی در اختیار استان و شهرداری قرار بگیرد تا استان و شهر قم از نظر معماری، مبلمان شهری و … به‌عنوان نمونه و الگو در کشور باشد.