14.3 C
شهر مقدس قم
۵ اسفند ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان اتوبوسرانی

نصب تابلوی زمان‌بندی در ایستگاه‌های اتوبوس

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: تابلوی زمان‌بندی در ۱۵۰ ایستگاه‌ اتوبوس در خطوط شهر قم نصب شده است.

به گزارش شهر نیوز، حسین مومنی‌موحد اظهار کرد: تابلوهای زمان‌بندی ایستگاه‌های اتوبوس خریداری شده و دهه فجر از این تابلوها در نمایشگاه چهل ساله شکوه خدمت رونمایی شد و در حال حاضر در ۱۵۰ ایستگاه خطوط شهر نصب شده است.
وی در خصوص نحوه کار تابلوهای زمان‌بندی ایستگاه‌های اتوبوس عنوان کرد: برای تحصیل در زمان‌بندی و اطلاع شهروندان از زمان دقیق رسیدن اتوبوس به ایستگاه‌ها و همچنین اعلام محل ایستگاه بعدی، این کار انجام شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با اشاره به جانمایی برای این تابلوهای زمان‌بندی ابراز کرد: در حال حاضر این تابلوها در ۱۵۰ نقطه از پایانه ها و ایستگاه های پر تردد و مسافرپذیرتر نصب شده است.
مومنی‌موحد ادامه داد: اقدامات لازم برای نصب تابلوهای زمان‌بندی در ایستگاه اتوبوس‌هایی که تقاضای سفر بیشتری دارند، انجام گرفته،اما در سایر ایستگاه‌ها نیز در صورتی که مشخص شود مسافر زیادی در آن تردد می‌کند، این دستگاه‌ها به مرور نصب خواهد شد.
وی افزود: در حال حاضر بر روی۳۰۰دستگاه اتوبوس نیز تابلوهای نمایشگر مسیر و سیستم اعلام ایستگاهها نصب شده که ۳خط اصلی در حال حاضر فعال می باشد و مابقی خطوط تا پایان سال به مرور فعال می شوند.